Obrázek č.1

Včelí královna

Loutková pohádka

Vážení přátele,

srdečně Vás zveme na loutkové představení Včelí královna, které se uskuteční v neděli 21. června 2020 v 16 hodin ve výstavním sále Muzea Fojtství v Kopřivnici.

V rámci oslav třicátého výročí otevření Muzea Fojtství, bychom rádi našim nejmenším návštěvníkům nabídli pohádku na motivy známé Zlatovlásky, v podání Michaely Borošové z Divadla dětského diváka Přerov.

Michaela Borošová se loutkovému divadlu věnuje více než dvě desetiletí, přičemž čerpá zkušenosti ze své dlouholeté praxe učitelky mateřské školy. Nejenže děti zaujme příběhem, několik dobrovolníků z řad dětského publika zapojí jako své herecké pomocníky přímo do představení.   

Pohádka Včelí královna vypráví o princi, který se zamiluje do obrazu princezny Rusovlásky. Princezna je vězněna na hradě obra Kolohnáta a princ se jí vydá osvobodit. Na své cestě potkává různé živočichy, kterým pomáhá v nesnázích. Ti mu pomoc oplácejí při plnění náročných úkolů při záchraně princezny. Přijďte se sami přesvědčit, jak pohádka dopadne a jestli se i tentokrát podaří princeznu osvobodit.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Zůstaňte ve spojení

Zde nám můžete napsat vaše postřehy, názory nebo otázky.

Kontaktní formulář

Nechte nám kontakt na vás a ozveme se vám

Kontakt

AdresaRegionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s., Záhumenní 367/1, 742 21, Kopřivnice
Datová schránka: cqv352s, IČO: 25394509, DIČ: CZ25394509